Nový taktický FPS rozšiřuje beta verzi, už má milion předobjednávek

Nový taktický FPS rozšiřuje beta verzi, už má milion předobjednávek

Nový taktický FPS prodlužuje beta testování, již představené hry mají již jeden milion přání na Steamu

Útěk z Tarkova, Šedá zóna Warfare, Road to Vostok, Exfil – svět realistických, taktických FPS her právě zažívá boom, kdy pomalejší a autentičtější alternativy k oblíbeným hrám jako je Counter-Strike 2 dosahují nových vrcholů popularity. Další střílečka založená na strategii a týmové spolupráci také momentálně zažívá obrovský úspěch, když překonává jeden milion přání na Steamu poté, co měla obrovský počet hráčů během rozsáhlého playtestování – playtestování, které bylo právě prodlouženo.

Hra nazvaná Arena Breakout Infinite nejen že zaujala hráče svým realistickým a taktickým přístupem, ale také se stala jednou z nejočekávanějších her v tomto žánru. Je skvělým příkladem toho, jak je období taktických FPS her na vrcholu a hráči hledají něco nového a vzrušujícího.

Pokud jste mezi těmi, kteří hražlivě sledují vývoj nových her a rádi se zapojujete do playtestů, mohli jste si všimnout i vy prodloužení beta testování hry Arena Breakout Infinite. Hra má již jeden milion přání na Steamu a zdá se, že zájem o ni stále roste.

Pro více informací o prodlouženém beta testování si můžete přečíst článek na stránce PCGamesN. A pokud hledáte další zajímavé hry, určitě se podívejte na jejich seznamy nejlepších FPS her, nejlepších multiplayerových her nebo i nejlepších simulátorů.

FAQ:
1. Co je nového ve hře Arena Breakout Infinite?
2. Jak dlouho bude prodloužené beta testování trvat?
3. Jak se mohu zúčastnit beta testování hry?

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/arena-breakout-infinite/extended-beta