Nový update nejlepší vesmírné hry 2023 přidá nové typy vybavení

Nový update nejlepší vesmírné hry 2023 přidá nové typy vybavení

Everspace 2 se stal pro mě nejlepší vesmírnou hrou roku 2023, navzdory dominanci Bethesda’s Starfield v loňském roce. S rychlými a uspokojivými vesmírnými bitvami, které dosahují ideální rovnováhy mezi arkádovou satisfakcí a realističtější fyzikou, a s systémem lovu předmětů ve stylu RPG jako Diablo 4, který někdy dokonce předčí epickou hru od Blizzardu. Před vydáním velkého bezplatného updatu Everspace 2 Incursions, vývojáři Rockfish Games představují „velkou změnu“ v tom, jak funguje legendární vybavení a jak najdete některé z vašich nejlepších předmětů v novém updatu.

Nový update slibuje přinést nové druhy vybavení a předmětů, které hráči budou moci lovit a zkoumat. Mezi klíčové novinky patří **radiant legendaries** a **reliquaries**, které přinášejí zcela nový zážitek z hraní. Rockfish Games slibují, že hráči budou mít možnost objevovat vzácné a mocné předměty v celém vesmíru Everspace 2, což jim umožní posunout se ještě dále v jejich dobrodružství.

Pokud jste fanoušky vesmírných her či RPG žánru, nemůžete si nechat ujít tento očekávaný update. Incursions slibuje změnit hru a přinést nový rozměr do již tak skvělého zážitku. A pokud jste se ještě nepokusili ovládnout vesmír ve hře Everspace 2, není nikdy pozdě začít.

Pokud máte nějaké dotazy ohledně nadcházejícího updatu Everspace 2 Incursions, podívejte se na naši kompletní FAQ sekci na našich stránkách. Buďte připraveni na příchod nových legendárních předmětů a nových možností lovu ve vesmíru Everspace 2!

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/everspace-2/incursions-radiant-legendaries-reliquaries