„Objevuj tváře pekel v Hellblade 2: Všechny lokace“

"Objevuj tváře pekel v Hellblade 2: Všechny lokace"

Hledáte Hellblade 2 tváře? Senua’s Saga se točí kolem perspektivy a skryté sběratelské předměty v Hellblade 2 vás rozhodně nutí pohledět na prostředí jinak. Tyto skalní útvary připomínají lidské tváře a odemykají příběhy, které zkoumají mnoho významných podvodníků bohů, duchů a monstróz, které přinášejí zkázu a neštěstí v islandském folklóru. Podobně jako Druthovy příběhy, i tyto severské legendy rekontextualizují Senua’s Saga v rámci historie a kultury, v níž se odehrává.

V Hellblade 2 je celkem 17 tváří k nalezení, a mnohé jsou těžce spatřitelné. Objevují se v kapitolách od druhé do páté ve hře se zaměřením na příběh, a můžete odhalit skrytou cestu za nimi pomocí vaší schopnosti zaměření. Je však důležité mít na paměti, že Hellblade 2 tváře jsou označeny jako nalezené pouze poté, co jste použili zaměření k aktivaci stromu Yggdrasil, který leží za nimi. Zde najdete Hellblade 2 tváře – doporučujeme také hledat Hellblade 2 Lorestangir po cestě.

Pokračujte v čtení All Hellblade 2 face locations

ČTĚTE TAKÉ: Je Hellblade 2 na Game Pass, Hellblade 2 datum vydání, Hellblade 2 náhled – a na závěr odpovězte na následující otázky:
1. Kolik tváří je možné najít v Hellblade 2?
2. Která schopnost vám pomůže odhalit skrytou cestu ke tvářím?
3. Jaké další sběratelské předměty byste měli hledat při pátrání po Hellblade 2 tvářích?

Zda se vám podaří najít všechny tváře a odemknout poutavé příběhy spojené s nimi, záleží jen na vaší schopnosti a pečlivém prozkoumání prostředí v Senua’s Saga: Hellblade 2.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/hellblade-2/faces