Očekávané PC hry – Červenec 2021

Abychom jsme se v tom všem vyznali a věděli, jaké hry tento měsíc dorazí i přesto, že se jedná o okurkovou sezónu pro veškeré hry, jelikož vývojáři vědí, že lidí čas tráví většinou venku. Nicméně i přesto se najdou hry, které mají dorazit a nejsou to vůbec špatné PC hry. Je mezi nimi i DLC do The Sims 4.

F1 2021 – 16. července 2021

Spousta hráčů očekává novou sezónu těchto závodů od vývojářů Codemaster. Uvidíme, jestli se bude jednat o herní pecku nebo ne. Minulý rok takto dorazila i edice Michaela Schumachera. Nyní má dorazit pouze Deluxe Edice, kde budou nějaké skiny. Je zde i kariéra s příběhem, takže je hra vhodná i pro offline závody. Nicméně F1 je vhodná hrát online, kde získáváte různá ocenění, týdenní události a soupeříte tak s reálnými závodníky. V této verzi je dokonce i rozdělená obrazovka pro dva hráče na jednom PC nebo Formula 2.

Zakoupit si hru můžete zde

DLC Total War: Warhammer II – The Silence and The Fury – 14. července 2021

Jedná se o malé DLC, které do základní hry přidává dva nové hrdiny a to pro obě frakce. Jde tedy o nové Bestie: Taurox a Ještěři: Oxyotl. Tedy ve hře se objeví zajímavý chameleon, který má za sebou dlouhou historií úspěšných bitev. Záleží tedy na vás, na kterou stranu se připojíte.

Zakoupit si hru můžete zde

Warhammer 40,000: Battlesector – 22. července 2021

Ve stejný den, kdy vychází The Sims 4: Život na venkově, tak tady máme i zajímavou hru ze strategie Warhammer. Kde se nyní ocitáte v temné a daleké budoucnosti, kde je pouze válka. Vyberte si své jednotky, vybudujte silnou armádu a bojujte pro vítězství. Zvolte si svou strategií, která vám vyhovuje a se svými devastujicími zbraněmi se vydejte proti nepříteli v plné síle. Můžete dokonce povolat vzdušnou podporu.

Hru si můžete zakoupit zde

DLC The Sims 4 – Život na venkově – 22. července 2021

S novým DLC do The Sims 4 zavítáte do krásné přírody, kde se skamarádíte se zvířátky. Jde například o Lamy, krávy, prasátka, slepice a další. Budete moci prodávat své suroviny na farmářských trzích, ale nejprve si musíte udělat zahrádku nebo malou farmu, kde budete vše pěstovat. Je to tedy příjemná změna, kdy většinou The Sims 4 táhlo do města nebo na univerzity. Nyní konečně se ocitneme na venkově, kde budete muset přijmout vesnický způsob života.

The Sims 4 Život na venkově k zakoupení na PC

The Ascent – 29. července 2021

Jedná se o sólo nebo kooperační hru, záleží jak ji chcete hrát. Naše doporučení je kooperace s kamarádem. Hra je usazena v RPG kyberpunkovém světě, kde se vše odehrává ve městě. Obrovská korporace vlastní vás a všechny ostatní. Skupinka Ascent zkolabovala a teď je na vás, jestli bez ní dokážete přežít. Život v této hře není žádné peříčko a hlavně tato hra nemá ani přílišný marketing, takže je docela možné, že do vydání hry o ní ani vědět nebudete, což by byla škoda. Graficky je na tom hra dobře. Uvidíme, jak na tom bude hratelnost a jednotlivé funkce u každého z hrdinů. Jsou zde slíbeny RPG elementy.

The Ascent k zakoupení na PC