Overwatch 2 vyhodí všechny drahé mytické skiny kvůli opravě chyby

Overwatch 2 vyhodí všechny drahé mytické skiny kvůli opravě chyby

Ve hře Overwatch 2 došlo k nečekané události, která způsobila, že některé elitní Mythic skinuty zmizely. Tento premium kosmetický obsah může stát až 70 dolarů v Blizzardově FPS, ale byl dočasně zakázán kvůli opravě problému s odpojením po nejnovějším patchi Season 10. Zatím není známo, kdy se Mythics vrátí, ani zda Blizzard poskytne nějakou kompenzaci.

O problému informoval server PCGamesN, který také upozornil na to, že Mythic skiny byly dočasně staženy kvůli technické chybě. Toto opatření má pomoci s řešením problému a zajistit lepší fungování hry pro všechny hráče. Bylo zjištěno, že někteří hráči si stěžovali na neustálé odpojení během hraní, což bylo pravděpodobně způsobeno tímto glitchem spojeným s Mythic skiny.

Pro fanoušky hry Overwatch 2 to znamená dočasnou ztrátu jejich oblíbených a drahých skinut. Nicméně je důležité si uvědomit, že Blizzard pracuje na opravě tohoto problému a co nejdříve zpřístupní Mythic skiny zpět hráčům. Zatím je však nejasné, kdy se to stane a zda budou hráči nějakým způsobem kompenzováni za tento nepříjemný incident.

Pokud jste mezi těmi, kteří si všimli zmizení svých Mythic skinů, neděsme se. Blizzard pracuje na řešení této situace a doufejme, že se brzy vrátíte ke svým oblíbeným kosmetickým předmětům. V mezičase si můžete přečíst další zajímavé články o Overwatch 2 na stránkách PCGamesN, například seznam postav, tipy na nastavení pro lepší výkon nebo tier list hrdinů.

Pokud máte další otázky ohledně chybějících Mythic skinů v Overwatch 2, podívejte se na následující FAQ:

1. Proč byly Mythic skiny dočasně staženy?
2. Jaká je předpokládaná doba, než se Mythics vrátí do hry?
3. Budou hráči kompenzováni za tento problém s odpojením?

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/overwatch-2/mythic-skins-missing