Paradox znovu odkládá konkurenci The Sims – Life by You bez nového data

Paradox znovu odkládá konkurenci The Sims - Life by You bez nového data

Švédské herní studio Paradox Interactive oznámilo další odklad své chystané hry Life by You, která měla být konkurentem populárních Simíků. Tato simulace života, ve které hráči budou moci ovládat každodenní aktivity postav a řídit jejich osudy, se tak opět dostala do ohrožení.

Původně plánovaný termín vydání byl posunut o několik měsíců dopředu kvůli technickým problémům a neshodám v týmu vývojářů. Paradox zdůvodňuje své rozhodnutí snahou dodat hráčům co nejkvalitnější hratelnost a zážitek, avšak fanoušci již začínají být netrpěliví.

Life by You se mělo původně stát konkurencí k legendární sérii The Sims od studia Maxis, která získala obrovskou popularitu po celém světě. Paradox se snažil vytvořit podobně návykový herní zážitek s hlubokými možnostmi tvorby postav a interakcemi mezi nimi.

Otázkou zůstává, zda se Paradox dokáže vyrovnat s očekáváním hráčů a dokončit hru v co nejkratším čase. Fanoušci již doufají, že tento poslední odklad bude skutečně poslední a hra se brzy objeví na trhu.

FAQ:
1. Proč byla hra Life by You opět odložena?
2. Jaké novinky a vylepšení můžeme čekat ve hře?
3. Existuje nový předběžný termín vydání hry?

Zdroj: https://cz.ign.com/life-by-you/18095/news/vyvojarske-studio-paradox-opet-odklada-konkurencni-hru-the-sims-zvanou-life-by-you-a-tentokrat-bez-n