Pedro Pascal a Bella Ramsey ve druhé sérii The Last of Us

Pedro Pascal a Bella Ramsey ve druhé sérii The Last of Us

Společnost Warner Bros. Discovery nedávno představila první pohled na druhou sérii The Last of Us, který oficiálně ukazuje Joela v podání Pedra Pascala a Ellie v podání Belly Ramsey. Tento dlouho očekávaný sequel je založený na populární videohře od společnosti Naughty Dog a je jedním z nejžádanějších seriálů současnosti.

Fotografie z natáčení se nedávno objevily na internetu a fanoušci byli nadšení z možnosti vidět své oblíbené postavy v akci. Pedro Pascal, známý ze seriálů jako Game of Thrones a The Mandalorian, ztvárňuje Joela, muže s problémovou minulostí, který se stará o mladou a odvážnou Ellie, hranou v tomto případě Belly Ramsey.

Druhá série slibuje ještě temnější a napínavější dobrodružství pro oba hrdiny, kteří se musí vyrovnat s nebezpečím, které jim hrozí v postapokalyptickém světě. Fanoušci se mohou těšit na akční scény, dramatické momenty a hluboké vztahy mezi postavami.

Zatímco konkrétní datum premiéry druhé série The Last of Us zatím není známo, fanoušci mohou být jisti tím, že se mohou těšit na další vzrušující kapitolu této populární franšízy. Stay tuned for more updates!

FAQ:

1. Kdo ztvárňuje Joela a Ellie v druhé sérii The Last of Us?
Joela hraje Pedro Pascal a Ellie Belly Ramsey.

2. Jaký žánr má seriál The Last of Us?
The Last of Us je postapokalyptický akční seriál založený na populární videohře od společnosti Naughty Dog.

3. Kdy bude mít premiéru druhá série The Last of Us?
Konkrétní datum premiéry zatím není známo, ale fanoušci se mohou těšit na další vzrušující kapitolu této populární franšízy.

Zdroj: https://cz.ign.com/the-last-of-us-the-series/18020/news/oficialni-obrazky-z-druhe-serie-the-last-of-us-ukazuji-joela-v-podani-pedra-pascala-a-ellie-v-podani