Pět Steam Deck roguelike her, které musíte hrát během Festivalu opakovatelnosti

Pět Steam Deck roguelike her, které musíte hrát během Festivalu opakovatelnosti

V době, kdy jste fanouškem roguelike her a vlastníte Steam Deck, není lepší čas než právě teď. Na Steamu momentálně probíhá Endless Replayability Fest slevová akce, která potrvá až do 20. května. Tento nový festival her se zaměřuje na tituly, které vás neustále lákají k dalšímu hraní, a žádný žánr nejlépe tuto zásadu nevyjadřuje než právě roguelike hry.

Steam Deck je dobře známý jako jeden z nejlepších herních handheldů a díky Valvi máte stále dostatek her k hraní, protože přes 14 000 her je označeno jako ověřené nebo hratelné. V této nejnovější akci na Steamu jsme našli pět úžasných roguelike her, které musíte vyzkoušet a které skvěle fungují na Steam Deck.

Mezi tyto hry patří například Hades, popisovaný jako jedno z nejlepších roguelike her vůbec. Stejně tak Risk of Rain 2, který nabízí akci a spolupráci s přáteli. Nebo třeba Dead Cells, který kombinuje prvky platformingu s bojem a rychlým tempem.

Pokud máte Steam Deck a rádi si zahrajete roguelike hry, určitě neváhejte využít tuto slevovou akci a objevte nové a vzrušující tituly, které vám zajistí hodiny zábavy.

Pro více informací nebo doporučení si přečtěte článek Five Steam Deck roguelikes you need to play during Replayability Fest na webu PCGamesN.

Víc od PCGamesN: Steam FAQ, Steam family sharing, Steam in-home streaming

***FAQ***

1. Jak dlouho potrvá Endless Replayability Fest slevová akce na Steamu?
2. Kolik her je označeno jako ověřené nebo hratelné pro Steam Deck?
3. Které jsou některé z nejlepších roguelike her doporučených pro hraní během tohoto festivalu?

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/steam-deck/five-roguelikes-to-try-endless-replayability