Peter Jackson odhaluje novinky o filmu o Glumovi a důvod návratu k Pánu Prstenů.

Peter Jackson odhaluje novinky o filmu o Glumovi a důvod návratu k Pánu Prstenů.

Poté, co se objevily první informace o chystaném spin-offu Pána prstenů, The Hunt for Gollum, se fanoušci série nemohou dočkat, až se dostanou do středu dění. Projekt má být plný akce, intrik a samozřejmě i známých postav, jako je samotný Gollum ztvárněný opět Andy Serkisem.

S přiblížením premiéry se stoupající očekávání fanouškům podařilo přitáhnout i samotného Petera Jacksona, režiséra slavné filmové trilogie Pán prstenů. Ten prozradil několik zajímavých detailů ohledně tohoto spin-offu, který se má odehrávat v době mezi událostmi v Hobitíně a temnými jeskyněmi, kde Gollum žije.

Jackson potvrdil, že se můžeme těšit na epickou honbu za Gollumem, která by měla plně využít moderní technologie a efekty. Nejenže se nám tedy vrátíme do dob Pána prstenů, ale dostaneme se i do nových prostředí a setkáme se s novými postavami.

Fanoušci se mohou také těšit na podobně temnou a napínavou atmosféru jako v předchozích filmech. Ačkoliv samotný Gollum bude středem dění, nebudou chybět ani další oblíbené postavy z Tolkienova světa.

FAQ:

1. Kdy můžeme očekávat premiéru The Hunt for Gollum?
Plánovaná premiéra spin-offu je stanovena na rok 2024.

2. Kdo se vrátí do role Golluma v tomto spin-offu?
Golluma ztvární opět skvělý herec Andy Serkis.

3. Bude Peter Jackson režírovat celý film?
Peter Jackson se k projektu přidává jako producent a přispívá i svými režijními zkušenostmi.

Hunt for Gollum se tak zdá být projekt, na který se mohou fanoušci těšit s napětím a očekáváním. Bude zajímavé sledovat, jak se tento spin-off zapadne do rozsáhlého Tolkienova světa a jak dokáže navázat na úspěch předchozích filmů.

Zdroj: https://cz.ign.com/untitled-lord-of-the-rings-peter-jackson-project/18044/news/peter-jackson-prozradil-nekolik-zajimavych-detailu-o-deji-filmu-o-glumovi-a-take-vysvetlil-proc-se-p