Představen úžasný mod Doom jako nová hra FEAR

Představen úžasný mod Doom jako nová hra FEAR

Nový modifikovaný Doom je jako nová hra FEAR

Doom je hra, která stále daruje radost. Mezi Doom Eternal a restartem z roku 2016 jde o epochální střílečku na PC, která je stále stejně živá jako kdykoli předtím. Dokonce i původní verze z roku 1993 stále nadchází a rozvíjí se ve stejné míře díky úplným konverzním modům Doom, které nabízejí nostalgické, ale modernizované střílečky pro starší generaci hráčů. Nyní je na řadě FEAR, skvělá hororová FPS s bullet-time od tvůrců Shadows of Mordor a Blood z Monolithu, která dostane neoficiálního duchovního následovníka. Modifikace navíc začlení klaustrofobický hororový styl z filmu Vetřelec. Zdá se, že jsme právě dostali naprosto novou hru FEAR, díky obrovské a ohromující úplné konverzi Doomu.

Pokračování článku najdete na odkazu: [Stunning Doom total conversion mod is basically like a new FEAR game](https://www.pcgamesn.com/doom/new-fear-game).

Více od PCGAMESN: [Nejlepší staré hry](https://www.pcgamesn.com/old-games-best-classic-pc-games), [Nejlepší FPS hry](https://www.pcgamesn.com/15-best-pc-first-person-shooters), [Nejlepší zombie hry](https://www.pcgamesn.com/best-zombie-games)

FAQ:

1. Jaké jsou nejlepší staré hry?

– Podívejte se na seznam nejlepších starých her na PC na stránkách PCGAMESN.

2. Které jsou nejlepší FPS hry?

– Na stránkách PCGAMESN najdete seznam nejlepších her ve stylu FPS pro PC.

3. Jaké jsou nejlepší zombie hry?

– PCGAMESN má výběr nejlepších zombie her, které můžete vyzkoušet.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/doom/new-fear-game