Project HP je krásná středověká PvP PC hra

Korejský herní gigant Nexon oznámil nový herní titul, který připravuje na PC. Je z prostředí středověku, který je v krásném grafickém zpracování v soubojích PvP. K dispozici máme i trailer, který však neukazuje přímo in-game scény.

V příštích měsících se spouští alfa test s možností PvP. Má se v tomto testu jednat o mapu 16 proti 16 hráčům nebo 12 proti 12 zvanou „advance“. Hra je zaměřena zájmena na boje z blízka, takže máte k dispozici meče, kopí, palcáty). Krom toho je tady i nějaká ta magie, kterou budete v soubojích využívat.

Nexon zdůrazňuje, že se jedná o prémiový AAA titul. Minimální požadavky na PC však nebudou vůbec nízké, ale to už jde poznat z traileru. Ukázka je ve 4K rozlišení a 60fps. Minimální požadavky jsou totiž Intel i7, 16GB RAM a Nvidia RTX 2060.

Datum vydání hry není k dispozici a alfa test bude od 6. srpna na čtyři dny. Nicméně test bude omezen jen na Koreu. Uvidíme, jestli programátoři zapracují na optimalizaci, protože jinak moc velké prodeje s takovými požadavky nedokážou udělat.