První pohled na Dune: Proroctví – oficiální upoutávka

První pohled na Dune: Proroctví - oficiální upoutávka

Na internetu se objevily první oficiální obrázky z filmu Dune, který je adaptací slavné sci-fi knihy Franka Herberta. Tato adaptace slibuje být velkolepým zážitkem pro fanoušky žánru i širšího publika.

Hlavní roli Paula Atreida ztvární herec Timothée Chalamet a na plátně se také objeví hvězdy jako Rebecca Ferguson, Oscar Isaac, Josh Brolin, Javier Bardem a Stellan Skarsgård. Film režíruje Denis Villeneuve, který se již proslavil díky snímku Blade Runner 2049.

První oficiální trailer filmu Dune byl zveřejněn nedávno a fanoušci okamžitě začali spekulovat o tom, jak film zachytí bohatství a temnotu světa Duna. Zatímco trailer nezahalil příliš mnoho detailů, ukázal, že film bude obrať plný **vzrušujících** akčních scén a vizuálních efektů.

Dune je epický příběh o intrikách a politice ve vzdálené budoucnosti, kde se řídící planety snaží ovládnout koření, které má schopnost poskytovat **neuvěřitelné** psychické schopnosti. Na čele příběhu stojí Paul Atreides, mladý princ, který se musí naučit přežít v nemilosrdném světě **nerovnováhy** sil.

Film Dune slibuje být jedním z nejočekávanějších snímků tohoto roku a fanoušci už nemohou dočkat na jeho premiéru.

### FAQ

1. Kdy bude mít film Dune premiéru?
Premiéra filmu Dune je stanovena na tento rok a fanoušci se již těší na jeho uvedení do kin.

2. Kdo je režisérem adaptace Dune?
Režisérem filmu Dune je Denis Villeneuve, který se již proslavil svými kvalitními sci-fi filmy.

3. Jaká je hlavní zápletka filmu Dune?
Hlavní zápletka filmu Dune se točí kolem mladého prince Paula Atreida a jeho boje o přežití v nehostinném světě plném politických intrik.

Zdroj: https://cz.ign.com/dune-prophecy/18024/gallery/dune-prophecy-official-teaser-trailer-screenshots