První pohled na Jasona Voorheese a agenta Smithe v hře MultiVersus

První pohled na Jasona Voorheese a agenta Smithe v hře MultiVersus

Nový trailer hry MultiVersus odhalil ikonické postavy!

Hra MultiVersus má nový filmový trailer, který fanoušky překvapil dvěma novými hratelnými postavami. Jednou z nich je slavný zabiják Jason Voorhees z kultovního hororu Pátek třináctého a druhou je agent Smith z Matrixu.

MultiVersus je free-to-play plošinová bojovka, která se podobá známé sérii Smash Bros. od společnosti Nintendo. Hráči se mohou těšit na boje se svými oblíbenými postavami z různých titulů vlastněných společností Warner Bros.

Trailer nám poskytl první pohled na akční souboje těchto nových postav a fanoušci se nemohou dočkat, až je budou moci ovládat sami. Hra MultiVersus se chystá k vydání 28. května a nabídne hráčům možnost vyzkoušet si bojovky ve stylu crossoveru.

Pokud jste fanoušky her a filmových sérií, jako je Pátek třináctého nebo Matrix, pak je MultiVersus pro vás to pravé. Připravte se na adrenalinové souboje mezi ikonickými postavami a ukažte, kdo je skutečným mistrem boje!

FAQ:
1. Jaké postavy budou v hře MultiVersus k dispozici?
V hře se objeví různé známé postavy z filmů a her vlastněných společností Warner Bros, jako jsou Batman, Superman, Wonder Woman, Joker a mnoho dalších.

2. Jaký je herní styl hry MultiVersus?
Hra MultiVersus je plošinová bojovka ve stylu Smash Bros., kde se hráči mohou utkat ve vzrušujících soubojích s oblíbenými postavami.

3. Kdy bude hra MultiVersus vydána?
MultiVersus bude vydána 28. května a bude dostupná zdarma ke stažení. Nezapomeňte si tedy označit tento datum ve vašem kalendáři!

Zdroj: https://cz.ign.com/multiversus/18080/news/trailer-ke-hre-multiversus-odhaluje-prvni-pohled-na-jasona-voorheese-z-patku-trinacteho-a-agenta-smi