Recenze Asus ROG Flow X13 (2023): Malý vzhled, velký výkon

Recenze Asus ROG Flow X13 (2023): Malý vzhled, velký výkon

Asus ROG Flow X13 (2023) – Neuvěřitelná síla v malém balení

Asus opět potvrzuje, že dobré věci přicházejí v malých baleních, a to s nejnovější verzí notebooku Asus ROG Flow X13 (2023). Tento přenosný výkonový stroj má vážné hardwarové vybavení, včetně procesoru Ryzen 9 7940HS a grafické karty RTX 4070, v elegantním 13palcovém šasi, které spíše připomíná ultrabook než jeden z nejlepších herních notebooků.

Asus udělal vlny s původním modelem Flow X13 v roce 2021 a vyslyšel zpětnou vazbu, aby vylepšil svůj nejnovější design. Mezi novinky patří mnohem větší touchpad, 165Hz QHD displej a grafická karta schopná hraní s vysokou obnovovací frekvencí. S takovou silou zabalenou do tak malého zařízení, splňuje ROG Flow X13 své očekávání? Asus nám poslal testovací jednotku a já ji používal přes měsíc pro hraní, produktivitu a dokonce i pro tvorbu obsahu, abych zjistil, zda se vejde do našeho průvodce nejlepšími herními notebooky od Asus.

FAQ:

1. Jaké jsou největší vylepšení oproti předchozímu modelu Flow X13?
– Největší vylepšení zahrnují větší touchpad, 165Hz QHD displej a výkonnější grafickou kartu.

2. Mohu s notebookem Asus ROG Flow X13 hrát náročné hry?
– Ano, díky grafické kartě RTX 4070 je Flow X13 schopný zvládnout náročné hry s vysokou obnovovací frekvencí.

3. V jakém cenovém rozpětí se pohybuje Asus ROG Flow X13?
– Cena notebooku se může lišit v závislosti na konfiguraci, ale obecně se pohybuje v vyšší cenové kategorii.

Článek se věnuje nové verzi notebooku Asus ROG Flow X13 (2023), která přináší fantastický výkon v kompaktním provedení. Vylepšení oproti předchozímu modelu zahrnují například větší touchpad a výkonnější grafickou kartu. Díky těmto inovacím je Flow X13 ideálním společníkem pro hraní her i produktivní práci. Cena notebooku se pohybuje výše, ale za tento výkonový přenosný stroj stojí.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/asus-rog-flow-x13-2023-review