Retro střílečka v duchu Cupheadu představuje úchvatné nové herní video

Retro střílečka v duchu Cupheadu představuje úchvatné nové herní video

Upcoming FPS hra s názvem Mouse okamžitě zaujala naši pozornost svými retro černobílými kreslenými vizuály a střílecím stylem inspirovaným hrami Doom a BioShock, když byla poprvé oznámena loni. Od té doby však její tvůrci ve studiu Fumi Games intenzivně pracovali na projektu, což znamenalo, že jsme neměli mnoho aktualizací ohledně jejího vývoje. To se však dnes změnilo díky novému traileru, který poskytuje lepší pohled na to, co přesně můžeme očekávat od Mouse, až konečně vyjde.

Trailer ukazuje akční scény plné střílení a boje s nepřáteli, které jsou doplněny unikátním uměleckým stylem, jež nám připomíná kultovní hru Cuphead. Skvělá atmosféra se prolíná skrz každý záběr a hráče opravdu vtáhne do této netradiční střílečky.

Na konci traileru je také zmiňován odkaz na oficiální stránky PCGamesN, kde si lze prohlédnout více obsahu týkajícího se FPS her, starých her nebo indie titulů. Pokud jste fanoušci akčních her, jistě vás tato nabídka potěší a rozšíří vaši herní knihovnu o další zajímavé tituly.

FAQ:
1. Kdy bude Mouse oficiálně vydaná?
2. Bude Mouse dostupná na všech platformách?
3. Jak se liší herní mechanika Mouse od ostatních FPS her?

Takže pokud jste fanoušci retro stylu a originálních her plných akce, stavte se na stránkách PCGamesN a sledujte novinky ohledně Mouse a dalších zajímavých titulů!

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/mouse/new-gameplay-trailer