Režisér Godzilla x Kong nechystá pokračování filmu

Režisér Godzilla x Kong nechystá pokračování filmu

Adam Wingard, režisér poslední dva díly filmové série MonsterVerse, se zdá být prozatím na odchodu. Poté, co nám přinesl akční dobrodružství Godzilla x Kong: Nové impérium, se zdá, že se rozhodl pro jiné výzvy. Fanoušci se mohou ptát, co to znamená pro budoucnost MonsterVerse a kdo by mohl převzít otěže po Wingardovi.

Adam Wingard bude zapamatován svým nezaměnitelným stylem a schopností propojit dvě obří filmové postavy do jediné akční epopeje. Jeho odchod vyvolává řadu otázek ohledně toho, jak bude MonsterVerse pokračovat a kdo bude novým režisérem.

Série Godzilla x Kong si získala obrovskou popularitu u fanoušků kaijú filmů a stala se jednou z nejúspěšnějších adaptací obřích monster ve filmovém světě. Rozloučení s Wingardem může znamenat nové začátky a další vzrušující dobrodružství pro Godzilla, Konga a celý MonsterVerse.

Zatím není jasné, jaké budou další kroky pro MonsterVerse po odchodu Adama Wingarda. Nicméně jedno je jisté – fanoušci budou trpělivě očekávat další informace a s napětím se těšit na pokračování oblíbené filmové série.

FAQ:
1. Kdo nahradí Adama Wingarda jako režiséra MonsterVerse?
2. Jaký bude další směr pro Godzilla x Kong po odchodu Wingarda?
3. Má Adam Wingard v plánu vrátit se k MonsterVerse v budoucnu?

Článek můžete sledovat na IGN.cz.

Zdroj: https://cz.ign.com/godzilla-x-kong-the-new-empire/18100/news/adam-wingard-reziser-filmu-godzilla-x-kong-se-nevrati-k-nataceni-jeho-pokracovani