Režisér Godzilla x Kong se nevrátí k pokračování filmařského hitu

Režisér Godzilla x Kong se nevrátí k pokračování filmařského hitu

Adam Wingard, režisér posledního dílu MonsterVerse s názvem Godzilla x Kong: Nové impérium, neplánuje prozatím pokračovat v tomto filmovém univerzu. Po úspěchu filmu, který se stal jedním z nejvýdělečnějších snímků roku 2021, fanoušci byli zvědaví, zda se Wingard vrátí k MonsterVerse i do budoucna.

Wingard režíroval poslední dva díly MonsterVerse, a to konkurenční souboj obřích oblud Konga a Godzilly. Jeho práce na filmech byla chválena jak kritiky, tak diváky, a tak nečekané rozhodnutí opustit tento projekt vyvolalo mezi fanoušky smíšené reakce.

Zatím není jasné, co přesně motivovalo Wingarda k odchodu z MonsterVerse. Mnozí spekulují, že se režisér rozhodl soustředit na jiné projekty nebo si odpočinout od blockbusterů. Pro fanoušky to znamená, že se může otevřít cesta pro novou tvůrčí sílu a nové režiséry, kteří přinesou do MonsterVerse svůj vlastní pohled.

Otázkou zůstává, co přinese budoucnost MonsterVerse a zda se fanoušci budou moci opět těšit na setkání s jejich oblíbenými obludami. Zda se Adam Wingard v budoucnu vrátí k MonsterVerse nebo se vydá jiným směrem, to zatím zůstává ve hvězdách.

FAQ:
1. Je Adam Wingard definitivně pryč z MonsterVerse?
Zatím není jasné, zda se Adam Wingard v budoucnu vrátí k MonsterVerse nebo se rozhodne zaměřit na jiné projekty.

2. Jaké možnosti se nyní naskýtají pro MonsterVerse?
S odchodem Adama Wingarda se otevírá prostor pro nové režiséry a tvůrčí přístupy, což může přinést do MonsterVerse nové zajímavé prvky.

3. Jaké jsou plány na další filmy v rámci MonsterVerse?
Zatím nejsou známy žádné konkrétní plány na další filmy v rámci MonsterVerse, ale fanoušci mohou doufat, že oblíbené obludy se brzy opět vrátí na plátna kin.

Zdroj: https://cz.ign.com/godzilla-x-kong-the-new-empire/18100/news/adam-wingard-reziser-filmu-godzilla-x-kong-se-nevrati-k-nataceni-jeho-pokracovani?utm_source=cz.ign.com