Ripple Effect, který spolupracuje na Battlefield 2042, tak vyvíjí něco nového

Vypadá to, že studio pracuje na jiném neohlášeném projektu, která jde z hlavy spoluzakladatele Vince Zampella z Respawn. DICE LA, studio které pracuje na záhadném módu pro Battlefield 2042, tak se nyní jmenuje Ripple Effect Studios. Krom spolupráce na Battlefield se Ripple Studio rozhodlo nabírat nové lidi pro neoznámený projekt.

V historií to tak vždy byl, když v roce 1995 DreamWorks Interactive byl vytvořen a ostatní hry pak byly vytvořeny tímto studiem a to třeba Medal of Honor, které následně EA vydalo poté, co odkoupilo studio a přejmenovalo ho na EA Los Angeles. Poté jako EA Los Angeles pracovali na hrách Lord of the Rings a některé Command & Conquer her (EA zavřelo Westwood studio v roce 2003 a vývojáře přemístili do EA LA). EA LA se pak v roce 2010 přejmenovalo na Danger Close a chtěli restartovat Medal of Honor sérií, což se moc dobře nepovedlo a studio bylo zavřeno po vydání Medal of Honor: Warfighter.

Právě ředitel z Danger Close, tedy DICE LA v roce 2013 pokračuje ve vývoji, kdy Christian Grass stojí za restartem Medal of Honor série a stal se tak generálním manažerem v DICE LA. Nyní se studio jmenuj Ripple Effect a s ním vede firmu z Respawn Entertainment Vince Zampella, který se podílel i na Call of Duty.

Osobně si tak myslíme, že se pracuje na nové Medal of Honor hře. Nevíme to jistě a máme se tohle všechno dozvědět 22. července.