Šéf Valorantu tvrdí, že Riot „musí udělat víc“ proti šikaně hráčů.

Šéf Valorantu tvrdí, že Riot "musí udělat víc" proti šikaně hráčů.

Valorant šéfka Anna Donlon říká, že Riot „musí udělat více“ v reakci na hráčskou obtěžování a hrozby ve hře, a že jejich současný model suspendací „není dostatečný.“ Tato prohlášení přicházejí jako odpověď na prominentní incident obtěžování sdílený streamerkou na Twitchi, kde jí jiný hráč zasílal vážné hrozby násilí.

Situace kolem obtěžování a hrozeb mezi hráči je stále palčivým problémem v herním světě, a Valorant se snaží najít efektivnější způsoby, jak s tímto chováním bojovat. Anna Donlon zdůrazňuje, že současný systém suspendací není dostatečný a že Riot musí udělat více pro ochranu svých hráčů.

Pokud se chcete dozvědět více o tomto tématu, navštivte článek Valorant boss says Riot “needs to do better” about player harassment na stránkách PCGamesN. A pokud vás zajímají další informace o hře Valorant, můžete se podívat na články jako Valorant Night Market dates, Valorant ranks, nebo Valorant crosshair codes.

Jinak se můžete podívat na FAQ, kde možná najdete odpovědi na vaše otázky:
1. Jakými mechanismy by měl Riot použít k potlačení hráčského obtěžování?
2. Jak reagují ostatní hráči a komunita na takové incidenty?
3. Jak může hráč předejít potenciálnímu obtěžování ve hře?

Hráčské chování je důležitou součástí online herního prostředí a je potřeba, aby vývojáři a provozovatelé her brali tento problém vážně a podnikali kroky k jeho eliminaci. Nejde jen o zábavu, ale i o bezpečnost a pohodu všech hráčů.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/valorant/player-harassment-response