Seriál Tomb Raider s Phoebe Waller-Bridge pro Prime Video

Seriál Tomb Raider s Phoebe Waller-Bridge pro Prime Video

Amazon nedávno potvrdil, že se chystá na další herní adaptaci pro svou streamovací službu Prime Video. Tentokrát se bude jednat o populární sérii Tomb Raider. Fanoušci se tak mohou těšit na nové dobrodružství plné akce, tajemství a nebezpečí.

Hlavní postavou Tomb Raider série bude opět odvážná archeoložka a dobrodružka Lara Croft. Tato ikonická postava již má za sebou úspěšné adaptace ve formě videoher i filmů, a nyní se dostane i do světa televize. Předchozí hranou adaptace, jakou byl například Fallout, se setkala s pozitivním ohlasem, a tak není divu, že Amazon sáhne po další populární herní sérii.

O tomto novém projektu se zatím neví mnoho podrobností, ale už teď jsou fanoušci nadšení. „Nemůžu se dočkat, až se do tohoto dobrodružství pustím. I s **netopýry** a vším ostatním,“ uvedl jeden z fanoušků na sociálních sítích.

Je tedy jasné, že se můžeme těšit na akční dobrodružství plné tajemství a napětí. Snad se adaptace Tomb Raider série stane stejně úspěšnou jako předchozí projekty Amazonu.

FAQ:

1. Kdy můžeme očekávat premiéru adaptace Tomb Raider série na Prime Video?
2. Bude se v seriálu objevovat nějaká nová hlavní postava nebo se držíme klasického Lara Croft?
3. Jaké herní momenty a příběhové liny se asi v seriálu objeví?

Zdroj: https://cz.ign.com/tomb-raider-tv-series/18010/news/amazon-potvrdil-serial-tomb-raider-pro-prime-video-s-phoebe-waller-bridge-jako-scenaristkou-a-vykonn