Skladatel Baldur’s Gate 3 “inspirován a šťastný” z nové hry od Larian Studios

Skladatel Baldur’s Gate 3 “inspirován a šťastný” z nové hry od Larian Studios

Hra Baldur’s Gate 3 nadchla fanoušky fantasy RPG her a není se čemu divit. Očekávání byla vysoká a nový titul od vývojářů z Larian Studios nezklamal. Atmosféra napětí a očekávání byla cítit i v londýnském Royal Festival Hall, kde se sešla spousta nadšenců převlečených za postavy z hry.

Jedním z lidí, který se podílel na vytváření tohoto díla, je skladatel Borislav Slavov. Ve svém rozhovoru pro PCGamesN prozradil, že je nadšen a šťastný z toho, jak dobře je přijímána nová hra Baldur’s Gate 3. Slavov se inspiroval a cítí se motivován k další práci, což jsou skvělé zprávy pro fanoušky série.

Baldur’s Gate 3 nabízí hráčům spoustu možností pro postavy a jejich vývoj, což zahrnuje různé povolání a schopnosti. Fanoušci mohou tvořit své vlastní příběhy a prozkoumávat bohatý svět plný dobrodružství. K dispozici jsou také různé modifikace a stavby postav, aby si každý hráč mohl upravit hru dle svých představ.

Pokud máte rádi fantasy RPG hry s bohatým příběhem a možnostmi pro vývoj postav, pak je Baldur’s Gate 3 tou správnou volbou pro vás. Připojte se k dobrodružství a objevte tajemství tohoto fascinujícího světa.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/baldurs-gate-3/borislav-slavov-interview