Star Wars: Battlefront Classic Collection získává druhou aktualizaci!

Star Wars: Battlefront Classic Collection získává druhou aktualizaci!

Vývojářská společnost Aspyr se vrátila s druhou aktualizací pro hru Star Wars: Battlefront Classic Collection, a to šest týdnů po jejím problematickém uvedení. Tato aktualizace, nazvaná Update 2, přináší hráčům mnoho oprav a vylepšení, které byly potřebné po chybách a bugách, které trápily původní verzi hry.

Mezi klíčové změny, které Update 2 přináší, patří opravy chyb spojených s výkonem hry, zlepšení grafiky a optimalizace ovládání. Hráči se mohou těšit na hladší a stabilnější herní zážitek, který bude více odpovídat jejich očekáváním.

Společnost Aspyr se snažila naslouchat zpětné vazbě od hráčů a co nejrychleji reagovat na problémy, se kterými se hráči setkali. S druhou aktualizací se zdá, že se jim podařilo napravit většinu zásadních nedostatků a přinést hráčům lepší herní zážitek.

Pokud i vy patříte k hráčům, kteří se těšili na novou verzi hry Star Wars: Battlefront Classic Collection, doporučujeme stáhnout Update 2 a vyzkoušet nové funkce a vylepšení.

FAQ:
1. Jaké hlavní změny přináší druhá aktualizace hry Star Wars: Battlefront Classic Collection?
2. Bude možné hrát hru bez problémů na starších počítačích?
3. Jaký je plán společnosti Aspyr na budoucnost hry a další aktualizace?

Zdroj: https://cz.ign.com/star-wars-battlefront-classic-collection/17804/news/star-wars-battlefront-classic-collection-dostava-druhou-aktualizaci-6-tydnu-po-katastrofalnim-uveden