Starfield a spuštění hry – Problémy a řešení

Po šesti dnech „předběžného přístupu“ pro majitele prémiové edice za 100 dolarů se hra Starfield dnes v 17:00 v Pacifiku spustí pro všechny majitele a také pro předplatitele služby Game Pass. Spousta lidí se v tu chvíli bude předhánět ve spouštění velkého vesmírného RPG od Bethesdy, ale až to udělají, může se jim objevit chybová hláška.

Viděli jsme, že se to stalo při prvním spuštění Starfieldu minulý týden: Po předběžném nahrání Starfieldu a čekání na určenou hodinu se řada hráčů setkala s chybovou zprávou „jste příliš brzy“. Problém trval krátce a Microsoft hráče připravuje na možnost, že se během dnešního plného spuštění vrátí.

„Pokud se dnes setkáte s jakýmikoli problémy při vstupu do Starfieldu, vezměte prosím na vědomí, že hru zavádíme a může trvat nějakou dobu, než se rozšíří do systému,“ napsala dnes podpora Xboxu.

„Dostat se do hry může chvíli trvat, nebojte se, pokud to bude trvat několik pokusů, než se do hry dostanete,“ uvedl komunitní manažer na Discordu společnosti Bethesda. „Oceňujeme vaši trpělivost!“

Předčasné spuštění minulý týden vyžadovalo buď utratit 100 dolarů za prémiovou edici Starfield, nebo přidat jednorázovou platbu přes 30 dolarů k účtu za Game Pass na tento měsíc.

Starfield není always-online hra jako Diablo 4, takže jakmile se Steam a Microsoft Store po přepnutí přepínače vyřeší, neměly by se vyskytnout žádné další překážky související se servery.

Pokud se objeví nějaké přetrvávající problémy, budeme tento článek aktualizovat. A jakmile se zapojíte a vytvoříte si postavu, podívejte se na naše průvodce pozadím a vlastnostmi Starfieldu, abyste věděli, které se vyplatí vzít a které jsou tak trochu k ničemu.