Starfield: Móderovský ráj v novém světě

V novém vesmírném dobrodružství od Bethesdy, Starfield, lze očekávat nejen stovky hodin zábavy, ale také nespočet možností pro komunitu móderů. Historicky jsou hry od Bethesdy známé pro svou otevřenost ke komunitnímu modifikování, a Starfield v tomto trendu nesklame.

Pro mnohé hráče jsou módy od komunity klíčovým prvkem prodlužujícím životnost hry. Přes drobné úpravy, jako jsou tzv. „nude módy“, až po komplexní přídavky nových misí a oblastí – vše nám umožňují módy. A v případě titulů od Bethesdy, některé módy dokonce přinášejí úplně nové hry či adaptace starších.

Todd Howard, jedna z klíčových postav Bethesdy, již v červnu prohlásil, že Starfield bude „rájem modderov“. Slova Petea Hinese, senior VP v Bethesdě, pouze zvýšila očekávání tím, když zmiňoval možnost vytvářet vlastní planety. Vize modifikátorů, kteří mohou vytvořit planéty inspirované jinými herními světy, jako je Skyrim nebo Fallout, je skutečně fascinující.

Můžeme se tedy těšit na nekonečné možnosti, které Starfield a jeho komunita nabídnou. V budoucnosti může být vesmír Starfieldu domovem nesčetným planetám, odraženým od nejpopulárnějších herních světů dneška.