Strhující hororová střílečka zazářila na Steamu, a navíc ji můžete hrát zdarma

Strhující hororová střílečka zazářila na Steamu, a navíc ji můžete hrát zdarma

Herní společnost Tripwire Interactive je pevnou součástí počítačového herního průmyslu od roku 2006. Během let vytvořila oblíbené hry jako Red Orchestra: Ostfront 41-45, Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad, Rising Storm a Maneater. Jedním z jejích úspěchů je také hra **Killing Floor 2**, multiplayerový hororový FPS pokračování jedné z prvních her Tripwire, která se od svého vydání v roce 2016 stala moderním klasikou žánru. Loňský rok však Tripwire oznámil, že pracuje na hře Killing Floor 3, což pravděpodobně přiměje stávající hráčskou základnu současné verze postupně opustit. Nedávno společnost oznámila, že již nebude aktualizovat Killing Floor 2 ačkoli jeho servery zůstanou aktivní. Na rozloučenou se rozhodla zpřístupnit poslední víkend hraní zdarma.

Klíčové informace můžete najít na stránce: [Legendary horror FPS game blows up on Steam, and you can play it free](https://www.pcgamesn.com/killing-floor-2/steam-player-count-free-weekend).

Pokud vás zaujaly i další hry, nezapomeňte sledovat sekci [Best FPS games](https://www.pcgamesn.com/15-best-pc-first-person-shooters), [Best co-op games](https://www.pcgamesn.com/10-best-co-op-pc-games) a [Best zombie games](https://www.pcgamesn.com/best-zombie-games) na webu PCGamesN.

FAQ:
1. Proč ukončuje Tripwire Interactive podporu pro hru Killing Floor 2?
2. Jaké novinky přináší hra Killing Floor 3?
3. Bude možné hrát původní verzi Killing Floor 2 i po zrušení dalších aktualizací?

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/killing-floor-2/steam-player-count-free-weekend