Vypnout reklamy

Take-Two opětovně poslalo DMCA na GTA 5, RDR2 a Mafia VR mód

A jsme tady zase. Poté, co před vydáním GTA Trilogie Remaster se rozhodlo Take-Two poslat DMCA na lidi, kteří tvořili módy pro hru GTA, tak je to tady zase a tentokrát na VR módy.

Móder, kterého se to týká a tedy Luke Ross vše vysvětlil na svém Patreonu. Firma totiž trvá na tom, aby odstranil veškerou copyright práci na svém Patreonu. Přitom jeho práce není nic, co by narušovalo takové autorství, jako je třeba nějaká aplikace, která patří Take-Two a ani nedochází k záměně her.

V této chvíli můžete stáhnout R.E.A.L GTA 5 VR mód na Githubu a na VR módu pro RDR2 a Mafia Trilogy se stále pracuje. Kromě toho jsou módy i na Horizon Zero Dawn, Cyberpunk 2077 i Elden Ring.

Vypadá to, že se spíše Take-Two chystá vydat svou cestou VR verze těchto her. Podobně, jak to tedy udělali u GTA Remasteru, kdy odstranily veškeré módy, které se zaobírali právě zlepšení grafiky. Jak to dopadlo víme. Hráči tak nemají své oblíbené módy a místo toho mají něco oficiálního, co má plno chyb a je značně neoptimalizované.