Take-Two pracuje na třech remasterech nebo vydání nových her

Je pravděpodobné, že firma vydá rozšířenou edici, což bude GTA Online jako samostatná hra a to v roce 2022. Právě firma Take-Two informovala své investory, že pracují na třech titulech.

Mezi dceřiné společnosti Take-Two patří právě Rockstar Games, 2K a Private Division a nyní je tady informace, že příští rok mají dorazit tři nové vylepšení, remaky nebo remastery a další roky mají pokračovat. Nicméně tím pádem se máme někdy dozvědět o jaké hry se jedná.

Už na začátku tohoto roku se hovořilo o kompletním remaku hry Grand Thef Auto 3 a stejně i o Vice City a San Andreas. Nicméně jsou to nepodložené a nepotvrzené informace. Je možné, že firma zaujme stanovisko vydat remake pro nejstarší hru a pro zbytek udělat remaster a může se zase jednat opravdu o GTA Trilogií, protože přeci jenom nedávno Take-Two zablokovalo módy pro GTA 3, což je docela možné, že tohle to má spojitost právě s chystaným remakem.

Zároveň Rockstar Games určitě vydá GTA 5 rozšířenou a vylepšenou edici pro novou generací konzolí a zároveň GTA Online. Kerbal Space Program by se také měl vylepšit pro nynější generaci konzolí.

Do roku 2042 Take-Two plánuje celkem 62 nových her a plánují také zcelá nové hry velmi brzy, je tedy možné, že dorazí takový Marvel X-Com.