„Tears of the Kingdom: Nová zvířata a vzácné drahokamy v Legendě Zelda“

"Tears of the Kingdom: Nová zvířata a vzácné drahokamy v Legendě Zelda"

Legend of Zelda: Slzy království přinášejí celou řadu nových tvorů, se kterými se Link setká. Patří sem přátelské Kované a Steward Konstrukce a také obrovské zlé Ruce Temnoty. Venku v divočině se také objevil nový druh zvířete s názvem Dondon, a tyto obrovské býčí podobné bytosti mohou Linkovi pomoci sehnat velmi cenné drahokamy. Tyto úžasné zvířata dokážou zářivý kámen proměnit na věci jako diamanty, novou rudu Tears of the Kingdom s názvem zoanit, jantar, opály a další.

FAQ:

1. Jaké jsou nové druhy tvorů ve hře Legend of Zelda: Slzy království?

V hře se objevují přátelské Kované a Steward Konstrukce, ale také obrovsky nebezpečné Ruce Temnoty. V divočině také můžeme potkat nový druh zvířete nazvaný Dondon.

2. Jak mohou Dondoni pomoci Linkovi?

Dondoni, obrovské býčí podobné bytosti, mohou Linkovi pomoci sehnat velmi cenné drahokamy.

3. Jaké jsou tyto drahokamy?

Dankové bytosti dokážou proměnit zářivý kámen na věci jako diamanty, zoanit (nová ruda Tears of the Kingdom), jantar, opály a další.

Článek se zaměřuje na nové druhy tvorů ve hře Legend of Zelda: Slzy království. Mezi nimi jsou přátelské Kované a Steward Konstrukce, ale také nebezpečné Ruce Temnoty. V divočině se také objevil nový druh zvířete nazvaný Dondon, který může Linkovi pomoci sehnat cenné drahokamy. Tyto drahokamy zahrnují diamanty, zoanit (nová ruda Tears of the Kingdom), jantar, opály a další. Hra nabízí hráčům širokou škálu nových a fascinujících tvorů k objevování.

Zdroj: https://gamerant.com/totk-zelda-tears-of-the-kingdom-how-use-dondons-get-gems/