Tekken 8 přináší premium battle pass za 70 eur, hráči nejsou spokojeni

Tekken 8 přináší premium battle pass za 70 eur, hráči nejsou spokojeni

Společnost Bandai Namco nedávno oznámila, že do své oblíbené bojové hry přidá mikrotransakce. Toto oznámení ale nebylo přijato příliš dobře ze strany hráčů. Mnozí se cítí podvedeni a tvrdí, že by měli být informováni o takových změnách předem, nikoli až po vydání hry.

Hra, která se těší velké popularitě mezi fanoušky bojových her, byla vydána bez jakýchkoli mikrotransakcí. Teprve později Bandai Namco oznámila, že do hry přidá možnost nakoupit si různé bonusy a předměty za reálné peníze. Toto rozhodnutí vyvolalo negativní reakce u hráčů, kteří cítí, že společnost se snaží vydělat další peníze na jejich úkor.

Mnozí si stěžovali na to, že mikrotransakce mohou narušit rovnováhu hry a dát výhodu těm hráčům, kteří si budou moci do hry nakoupit lepší zbraně či další bonusy. Navíc se obávají, že tato změna může způsobit rozdělení herní komunity a zhoršit celkový zážitek ze hry.

Bandai Namco se kritiky zatím nevyjádřila a není jasné, zda společnost plánuje na svém rozhodnutí cokoli změnit. Hráči však doufají, že jejich názory budou vyslyšeny a že se hra vrátí k původním principům.

**FAQ**

1. **Proč Bandai Namco přidal mikrotransakce až po vydání hry?**
– Společnost se zatím k tomuto rozhodnutí nevyjádřila.

2. **Jaké bonusy je možné si za reálné peníze zakoupit?**
– Mezi nabízené bonusy patří například lepší zbraně a kosmetické předměty.

3. **Může mít přidání mikrotransakcí negativní dopad na hru?**
– Někteří hráči se obávají, že změna může narušit rovnováhu hry a rozdělit herní komunitu.

Zdroj: https://cz.ign.com/tekken-8/17456/news/do-70-eurove-hry-tekken-8-prichazi-premium-battle-pass-no-hraci-nejsou-moc-spokojeni