The Sims 4 oznámilo nový plán DLC a aktualizací s láskou ve vzduchu

The Sims 4 se neustále vyvíjí a hráči se mohou těšit na další měsíce plné novinek. Po dokončení plánu DLC a aktualizací pro první polovinu roku, hra nyní přichází s novým roadmapem. Následující období bylo pojmenováno jako „sezóna lásky“, během které nás čekají dvě bezplatné aktualizace, dva DLC kity a jedno velké rozšíření.

Tradičně byl nový plán představen ve formě videa, které nabídlo vizuální náhledy a náznaky toho, co můžeme od nadcházejících aktualizací očekávat. Jedna z bezplatných aktualizací, která je již dnes k dispozici, přináší nové vzory plavek a další barevné varianty pro stávající letní topy pod heslem „Příprava na vášeň: vyleštěný vzhled pro smyslný vstup.“

Dva DLC kity jsou prezentovány pod záhadnou zprávou „Setkání: trocha nektaru vedla k provokativnímu skoku…“ spolu s obrázky dvou vinných sklenic, kavárny a bazénu. Nedávné úniky informací o balíčcích pro The Sims 4 naznačují, že by se mohlo jednat o tematiku těchto DLC. Jeden údajný únik ukazuje sadu prvků pro stavbu bazénových oblastí a druhý se týká dekorací baru inspirovaných začátkem 20. století s atmosférou nelegálních barů.

Co se týče rozšíření, zatím nemáme mnoho detailů. Jedná se o „Fontána touhy: vlny jsme sice vzbudili, ale stejně jsme si užili WooHoo.“ Toto rozšíření by mělo přidat novou čtvrť ve stylu roztomilého městského bloku s fontánou. Jak přesně to souvisí s romantickou hratelností, zůstává záhadou.

Hráči spekulují o všem možném, od kariéry v seznamovacích službách po přidání hotelů pro útěk za romantikou, až po výrobky ve tvaru srdce jako odkaz na starší rozšíření Hot Date z prvního The Sims.

Kromě dnešní bezplatné aktualizace obsahující plavky zatím nemáme očekávané datum vydání zbývajících balíčků. Vzhledem k letní tématice však můžeme očekávat jejich příchod ještě před podzimem.