The Witcher 4 je v přípravě: CD Projekt ohlašuje další dobrodružství čaroděje

The Witcher 4 je v přípravě: CD Projekt ohlašuje další dobrodružství čaroděje

Těžko můžeme být překvapeni, když se dozvídáme, že CD Projekt má v plánu další pokračování své úspěšné série The Witcher. Po nedávném vydání expanze Cyberpunk 2077 s názvem Phantom Liberty se studio rozhodlo zaměřit svou pozornost zpět na Geraltovy dobrodružství.

The Witcher 4 slibuje ještě větší a rozsáhlejší svět plný temných tajemství a nebezpečných příšer. Hráči budou mít opět možnost se chopit role legendárního lovce příšer Geralta z Rivie a vydat se na nebezpečné a napínavé mise.

Vzhledem k velkému úspěchu předchozích dílů série se mnoho fanoušků těší na další dobrodružství s Geraltem. Nový díl slibuje ještě vylepšenou grafiku, inovativní herní mechanismy a zapojení nových postav do příběhu. Na obrazovkách se tak můžeme těšit na ještě poutavější a vizuálně ohromující zážitek.

Jedním z největších lákadel série The Witcher je bezesporu její příběh, který nepolevuje ani na chvíli. Hráči se mohou těšit na sledování úžasného dobrodružství plného nečekaných zvratů a emocionálních okamžiků. Bude zde také možnost volby, která ovlivní vývoj příběhu a osud hlavních postav.

CD Projekt také slibuje, že The Witcher 4 bude mít ještě větší otevřený svět, ve kterém si hráči budou moci užívat volného pohybu a objevování. Bude zde mnoho různých oblastí, které budou nabízet různorodé prostředí a úkoly.

Na otázku, kdy se můžeme dočkat vydání The Witcher 4, bohužel nemáme konkrétní odpověď. CD Projekt však slibuje, že se s námi brzy podělí o více informací ohledně vývoje a přibližného termínu vydání. Proto nezbývá než se trpělivě těšit na další informace a doufat, že The Witcher 4 přinese ještě větší a lepší dobrodružství než jeho předchůdci.

FAQ:

1. Bude The Witcher 4 navazovat na předchozí díly?

– Ano, The Witcher 4 bude přímo navazovat na předchozí díly série a hráči se mohou těšit na další dobrodružství s Geraltem z Rivie.

2. Budou některé postavy z předchozích dílů znovu objevit?

– CD Projekt zatím nezveřejnil žádné konkrétní informace ohledně obsazení postav, ale není vyloučeno, že se hráči budou moci setkat s některými starými známými tvářemi.

3. Bude The Witcher 4 dostupný na všech platformách?

– Zatím není známo, na kterých platformách bude The Witcher 4 vydán. CD Projekt však obvykle vydává své hry na široké škále

Zdroj: https://es.ign.com/the-witcher-4/193705/news/cd-projekt-reforzara-el-desarrollo-de-the-witcher-4-con-mas-de-300-personas