Todd Howard prozradil plány na nové Fallout hry

Todd Howard prozradil plány na nové Fallout hry

Bethesda byla nedávno obviněna z úniku informací o remasterované verzi Fallout 3 v dokumentech Federální obchodní komise (FTC). Tato zpráva byla potvrzena poté, co šéf Bethesdy, **Todd Howard**, vydal tajemný teaser na svém Twitteru, naznačující, že může být ve vývoji nejen **Fallout 3 Remaster**, ale i další projekty ze světa Fallout.

Série Fallout je nadmíru oblíbená a nedávno se dočkala i svého televizního zpracování. **Televizní seriál Fallout** si získal obrovskou sledovanost a stal se jedním z nejsledovanějších pořadů na Prime Video. Tento úspěch přináší nový tlak na tvůrce, aby dodali fanouškům další obsah z postapokalyptického světa.

Zdá se, že Bethesda vyhoví tomuto tlaku a připravuje nové projekty ve světě Fallout. Upoutávka od Todda Howarda naznačuje, že můžeme brzy očekávat nejen remaster originálního Fallout 3, ale také další neohlášené projekty. Fanoušci se tedy mají na co těšit.

Na závěr ještě přikládáme krátké FAQ:
1. Bude remasterovaná verze Fallout 3 obsahovat vylepšenou grafiku?
Ano, podle uniklých informací bude mít **Fallout 3 Remaster** vylepšenou grafiku a možnost hraní ve vyšších rozlišeních.

2. Kdy můžeme očekávat oficiální oznámení od Bethesdy?
Bethesda zatím oficiálně nepotvrdila žádné z informací ohledně remasteru Fallout 3 nebo dalších projektů. Očekává se však brzké oznámení.

3. Bude nový titul ze světa Fallout dostupný i pro konzole nové generace?
Podle dostupných informací by nové projekty měly být dostupné pro konzole nové generace, ale oficiální oznámení od Bethesdy ještě chybí.

Zdroj: https://cz.ign.com/fallout-3/17856/news/todd-howard-naznacil-dva-neoznamene-projekty-ze-serie-fallout