„Tvoje postava v League of Legends není slabá, jen špatně stavíš“

"Tvoje postava v League of Legends není slabá, jen špatně stavíš"

V reakci na nedávný patch 14.10 hry League of Legends, Riot vydal druhý mikropatch, který posiluje postavy Corkiho a Smoldera a zároveň oslabuje Dravena a Samiru. Někteří hráči však doufali, že se na seznamu objeví více posilování, ale bývalý kaster a nynější herní designer David ‚Phreak‘ Turley potvrdil, že momentálně na další balancování postav není čas a slabší šampioni si vedou špatně pouze proto, že hráči staví „špatně“.

Podle Phreaka je klíčem k úspěchu ve hře League of Legends správné **postavení** vaší postavy. Správná **build order** a kombinace **itemů** mohou udělat z vašeho šampiona smrtícího nepřítele na bojišti. Je tedy důležité nejen ovládat mechaniku hry, ale také si uvědomit, jaké jsou nejlepší možnosti pro **budování** vašeho **šampiona**.

Pokud vás zajímají další tipy a triky týkající se hry League of Legends, můžete se podívat na další články na stránce PCGamesN. Tento online zdroj nabízí informace o **ranks**, nejnovějších **patchích** a **tier listech**.

Pokud stále máte nějaké otázky ohledně hry League of Legends, přečtěte si náš FAQ:

1. Jak mohu optimalizovat build svého šampiona?
2. Jaký je nejlepší způsob, jak stoupnout v ranked herním režimu?
3. Jaké jsou aktuální trendy ve hře a jak se připravit na budoucí patche?

Nyní už máte všechny potřebné informace k tomu, abyste se stali skvělými hráči ve světě League of Legends. Stačí si jen nastavit správný mindset a začít stavět svůj cestu k vítězství!

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/league-of-legends/lol-14-10-micropatch