Tvůrce Borderlands 3 spolupracuje s nezávislým vývojářem na nové Steam anime hře

Tvůrce Borderlands 3 spolupracuje s nezávislým vývojářem na nové Steam anime hře

Borderlands 3 tvůrce spolupracuje s nezávislým vývojářem na nové Steam anime hře

Některé z nejlepších her jsou ty, které se zdají vycházet z ničeho. V posledních letech se nezávislá vydání všech žánrů, od Disco Elysium a Mundaun po Inscryption, Balatro a Against the Storm, vyrovnala konkurentům s mnohem většími rozpočty a marketingovými kampaněmi. Tento druh precedence je dobrým připomenutím, že je vždy stojí za to věnovat pozornost, když nové studio začne ukazovat jedinečnou práci, tak jako dnes s oznámením nadcházející platformové hry **RKGK**.

Nová hra **RKGK** byla oznámena spoluprací Borderlands 3 tvůrce s nezávislým vývojářem. Tato Steam anime hra slibuje originalitu a zábavu pro hráče, kteří hledají něco nového a zajímavého. Trailer ukazuje půvabné anime grafiky a dynamickou herní mechaniku, která přitáhne pozornost jak fanoušků tohoto žánru, tak i nových hráčů.

Pokud jste fanoušky nezávislých her nebo anime stylu, určitě byste měli sledovat vývoj **RKGK**. Tato spolupráce mezi zkušeným vývojářem a talentovaným nezávislým studiem slibuje zajímavý produkt, který si zaslouží vaši pozornost.

FAQ:

1. Kdy bude hra **RKGK** dostupná ke stažení?
– Datum vydání hry **RKGK** zatím není známé, ale očekává se brzy. Sledujte oficiální webové stránky vývojářů pro novinky.

2. Na jakých platformách bude možné hrát **RKGK**?
– Hra **RKGK** bude k dispozici na Steam platformě pro PC hráče.

3. Bude hra obsahovat mikrotransakce nebo pay-to-win prvky?
– Podle dosavadních informací vývojářů se hra **RKGK** zaměřuje na vyváženou herní zkušenost bez invazivních monetizačních prvků.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/rkgk/indie-steam-anime-game-announced