Ty nejlepší hry 2021 podle Steamu

Další rok je za námi a další herní pecky se během roku objevily. Ač to tak nevypadá a pandemie opět některé hry přesunula až na rok 2022, tak v roce 2021 se nějaké hry našly a dokonce se znovu začaly hrát hry, které již dávno vyšly. Třeba takový Dead by Daylight získal druhý dech.

Rostl také Apex Legends, který je zcela zdarma na platformě Origin, ale je k dispozici také přes platformu Steam. Mezi nejprodávanější hry se dostaly tento hry jako jsou Naraka: Bladepoint a Battlefield 2042 a také Valheim, Back 4 Blood a Farming Simulator 22 jsou nyní v platinové kategorií.

Do platinové kategorie v nově vydaných hrách zamířili hry jako je Halo Infinite a Age of Empires 4, což by znamenalo, že PC Game Pass od Microsoftu příliš nezahýbalo s prodeji jejich her na jiných platformách než Microsoft Store.

Oproti minulému roku to vypadá, že do TOP 100 her se nedostalo tolik Indie her, jako tomu bylo rok předešlý, což je zajímavé. Valheim je jediná indie hra, která se do TOP 100 dostala a ty ostatní jako Hades, Rimworld, The Forest a Raft, tak to jsou starší hry.