Ubisoft: Očekávané hry do roku 2024 a možný Star Wars projekt

Ubisoft nedávno zveřejnil seznam očekávaných her, které mají vyjít v průběhu fiskálního roku do konce března 2024. Seznam obsahuje celkem 8 titulů, včetně několika očekávaných projektů.

Mezi nejzajímavějšími tituly, které se očekávají, je Avatar: Frontiers of Pandora. Tato hra je inspirována populárním filmem Avatar a slibuje nám prozkoumání nového světa plného dobrodružství a záhad.

Dalším titulem, který zaujal pozornost fanoušků, je Skull and Bones. Jedná se o akční hru o pirátech, ve které si hráči vytvoří svou pirátskou flotilu a budou se utkávat s ostatními hráči v epických námořních bitvách.

Pokračování úspěšné herní série Assassin’s Creed, nazvané Assassin’s Creed Mirage, se také objevilo na seznamu. I když konkrétní informace o této hře zatím nejsou známy, nové spekulace naznačují, že by mohla vyjít již v říjnu.

Ubisoft také naznačil existenci neoznámeného velkého projektu, o kterém se zatím nic bližšího neví. Spekuluje se však, že by se mohlo jednat o připravovanou Star Wars hru od studia Massive Entertainment. Fanoušci Star Wars by tak mohli mít další skvělou hru od Ubisoftu.

Seznam také obsahuje další tituly, jako je Rainbow Six Mobile, The Crew Motorfest, The Division Resurgence a XDefiant. Zajímavé je, že seznam nezahrnuje již delší dobu očekávanou free-to-play akční hru Tom Clancy’s The Division Heartland. Je však možné, že tato hra společně s dalšími menšími projekty nebyla do seznamu zahrnuta.

Ubisoft má tedy v plánu vydání celé řady zajímavých her do konce března roku 2024. Fanoušci se mohou těšit na pokračování oblíbených sérií, jako je Assassin’s Creed, a také na nové tituly, které přinesou svěží zážitky a dobrodružství.

Kolik titulů Ubisoft plánuje vydat do konce března roku 2024?

Ubisoft plánuje vydat celkem 8 her do konce března roku 2024.

Jaké jsou nejzajímavější očekávané tituly od Ubisoftu?

Mezi nejzajímavější tituly od Ubisoftu patří Avatar: Frontiers of Pandora, Skull and Bones a Assassin’s Creed Mirage.

Existuje možnost vydání Star Wars hry od Ubisoftu?

Ano, Ubisoft naznačil existenci neoznámeného velkého projektu, který by se mohl týkat Star Wars hry od studia Massive Entertainment.