Ubisoftova konkurence CoD se brání nejhorší funkci ve hrách FPS

Ubisoftova konkurence CoD se brání nejhorší funkci ve hrách FPS

Ubisoft se chystá vydat novou multiplayerovou střílečku XDefiant, která se rozhodla nezařazovat hráče podle dovedností (SBMM) ve volných módech. Vývojáři se snaží zajistit „zábavný a různorodý herní zážitek dlouhodobě“ a věří, že odstranění SBMM z neformálních playlistů může přispět k pestrosti, zatímco hodnocený režim stále nabídne výzvu. S blížícím se vydáním XDefiantu by tato změna měla najít u hráčů pozitivní ohlas, protože rozdělí hráče mezi ty, kteří touží po férové výzvě, a ty, kteří si jen chtějí rychle užít chaotickou hru.

Ubisoft tak reaguje na jeden z nejhorších prvků ve střílečkách z pohledu mnoha hráčů a sází spíše na přitažlivost a různorodost než na striktní hierarchii podle skillu. Tento postup může být pro mnohé osvěžující a zajímavý, zejména pro ty, kteří si chtějí jen užít zábavy bez zbytečného stresu.

Pokud se tedy těšíte na nový titul od Ubisoftu, můžete se těšit na blízký vydání XDefiantu. Hra bude nabízet jak casual módy bez SBMM, tak i hodnocené režimy, kde si vyzkoušíte své dovednosti proti hráčům na stejné úrovni.

Pokud vás tento téma zaujalo více, můžete se dočíst podrobnosti v článku na stránkách PCGamesN. Pro další informace o XDefiant se podívejte na odkaz XDefiant release date nebo si přečtěte články o nejoblíbenějších multiplayerových hrách a nejlepších FPS hrách.

**FAQ:**

1. **Bude XDefiant dostupný na konzolích i PC?**
Ano, XDefiant bude dostupný jak pro konzole, tak i pro PC.

2. **Bude hra placená nebo zdarma?**
XDefiant bude free-to-play s možností mikrotransakcí pro kosmetické předměty.

3. **Kdy přesně vyjde XDefiant?**
Datum vydání XDefiantu zatím není zcela jasné, ale očekává se brzy v nejbližší budoucnosti.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/xdefiant/sbmm-casual