Ubisoftův rival Call of Duty XDefiant odhaluje přístup k mikrotransakcím a placené výhře

Ubisoftův rival Call of Duty XDefiant odhaluje přístup k mikrotransakcím a placené výhře

Ubisoft se chystá vydat svou novou multiplayerovou střílečku XDefiant, která se zaměřuje na rychlou akci a připomíná design Call of Duty. Hra bude navíc zdarma, což vyvolává otázku, jakým způsobem bude monetizována. Společnost Ubisoft však před nedávnem poskytla detaily týkající se této problematiky.

XDefiant je očekáváný titul, který má konkurovat populárním hrám typu Call of Duty. Přestože jsme již zvyklí na multiplayerové hry s mikrotransakcemi a možnostmi platit za výhody ve hře, je vždy důležité znát konkrétní detaily ohledně toho, jak bude monetizace implementována.

Ubisoft ve svém prohlášení zmiňuje, že XDefiant nabídne možnost mikrotransakcí, ale zároveň zdůrazňuje, že se nejedná o hru typu pay-to-win. Tedy hráči, kteří investují do hry finančně, nebudou mít automaticky výhodu nad těmi, kteří se rozhodnou nehračkovat.

Zdá se tedy, že Ubisoft chce zajistit, aby XDefiant byl spravedlivou hrou pro všechny hráče, bez ohledu na to, zda do ní investují peníze nebo ne. Bude zajímavé sledovat, jak tento přístup ovlivní popularitu a úspěch hry po jejím uvedení na trh.

Pokud vás zajímá více informací o hře XDefiant a jejím monetizačním přístupu, můžete se podívat na oficiální web Ubisoftu nebo na web PCGamesN. Uvidíme, jak tento nový titul zapadne do konkurenčního prostředí multiplayerových her a jak si získá své fanoušky.

**FAQ:**
1. Jaký je herní žánr hry XDefiant?
2. Jaký je přístup k mikrotransakcím ve hře?
3. Můžete si v hře získat výhody za skutečné peníze?

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/xdefiant/mtx-pay-to-win