Unikátní Příchod Beta Verze Hry Concord na PC a PS5

PlayStation dnes oznámil příchod beta verze hry Concord, kterou si budou moci vyzkoušet všichni hráči na PC i PS5. Tento nový multiplayerový titul od studia Firewalk, jež je součástí PlayStation, se nedávno představil na State of Play jako jedna z nejočekávanějších her pro tento rok.

Pokud máte zálibu v hero-shooter hrách jako Overwatch, či PvP zápasy ve stylu Destiny a HALO, Concord nabídne atraktivní hratelnost, která by vás měla zaujmout. V rámci bety se můžete těšit na možnost vyzkoušet si všech 16 herních postav zvaných Freegunners, které budou k dispozici i ve finální verzi hry.

Beta verze nabídne celkem pět herních map – Freewater, Water Hazard, Star Chamber, Shock Risk a Bone Mines, přičemž poslední jmenovaná bude přidána během bety. Od startu budou dostupné tři herní režimy, během open bety přibude čtvrtý. Hráči se mohou těšit na mix oblíbených herních režimů, jako jsou team deathmatch, capture the flag, control point a king of the hill.

Pro ty, kteří si hru předobjednali, startuje beta 12. července a potrvá tři dny. Open beta bude následně spuštěna pro všechny hráče na PC a PS5 18. července a skončí 21. července. Beta také podporuje cross-play mezi PC a PS5, což znamená, že hráči na PC budou muset mít účet na PlayStation Network.

Pro více informací o gameplayi se můžete podívat na nové video od PlayStation Access.