Unity propouští dalších 600 zaměstnanců v rámci restrukturalizace

Společnost Unity, která je známá jako výrobce populárního herního enginu, oznámila propuštění dalších 600 zaměstnanců. Tento krok následuje po dvou vlnách propouštění z ledna a loňského léta, které znamenaly ztrátu práce pro přibližně 300 lidí v každé vlně. Cílem je restrukturalizace společnosti s ohledem na dlouhodobý a ziskový růst.

Unity plánuje propustit 8 % své pracovní síly, aby mohla pokračovat v růstu. Tyto změny budou stát společnost přibližně 26 milionů dolarů, přičemž peníze půjdou především na odstupné, zaměstnanecké benefity a na přechody zaměstnanců mezi odděleními.

Toto není poprvé, kdy společnost Unity přistoupila k propouštění. V lednu tohoto roku společnost oznámila propuštění téměř tří set zaměstnanců v reakci na nákup kontroverzní monetizační platformy IronSource, která byla dříve podezřelá z vývoje malware. Tato vlna propouštění se především dotkla administrativy a divize experimentující s technologií sledování živých sportovních přenosů z jakéhokoli úhlu.

Společnost Unity se rozhodla pro tyto kroky v důsledku současných ekonomických podmínek. Podle Johna Riccitiella, šéfa společnosti, se společnost drží své vize, ale rozhodla se být v investicích vybíravější, aby mohla v budoucnu posílit.

Proč společnost Unity propouští zaměstnance?

Společnost Unity propouští zaměstnance v rámci restrukturalizace společnosti a s cílem dlouhodobého a ziskového růstu.

Kolik zaměstnanců společnost Unity propustí?

Společnost Unity propustí 600 zaměstnanců.

Jaké jsou důvody pro propouštění v společnosti Unity?

Společnost Unity se rozhodla pro propouštění v důsledku současných ekonomických podmínek a s cílem být v investicích vybíravější, aby mohla v budoucnu posílit.