Ušetřete 90% na hře Warhammer a získejte zdarma věci v obrovské nové akci

Ušetřete 90% na hře Warhammer a získejte zdarma věci v obrovské nové akci

V roce 2024 můžeme opět zapomenout na to, kolik her ze světa Warhammeru existuje, protože se koná událost s názvem Warhammer Skulls 2024, která nám všechny tyto hry opět připomene. Každoroční oslava her publikovaných ve vesmírech společnosti Games Workshop právě probíhá a jako u každé tradice i letos probíhají obří slevové akce.

Pokud jste fanoušky her ze světa Warhammeru, tak jistě oceníte možnost ušetřit až 90% při nákupu her a navíc si můžete získat i zdarma různé bonusy. Více informací o těchto akcích můžete najít zde.

Pokud hledáte další skvělé hry ze světa Warhammeru, nezapomeňte se podívat na naše přehledy nejlepších her ze světa Warhammer 40k a nejlepších her ze světa Warhammeru. Pokud raději tíhnete k střílečkám z pohledu první osoby, můžete si přečíst i náš seznam nejlepších FPS her.

Nakonec bychom chtěli zodpovědět několik nejčastějších otázek:

1. Jak dlouho budou trvat slevové akce spojené s Warhammer Skulls 2024?
– Slevové akce obvykle trvají několik dní až týdnů, takže neváhejte a využijte je co nejdříve.

2. Jak mohu získat zdarma bonusy k Warhammer hrám?
– Bonusy jsou často dostupné jako dárek k nákupu určitých her či balíčků, stačí sledovat oficiální stránky a sociální sítě pro aktuální informace.

3. Které Warhammer hry jsou nejvíce doporučované?
– Mezi nejlepší hry ze světa Warhammeru patří například série Total War: Warhammer, Vermintide 2 nebo Space Marine. Každá z nich nabízí unikátní zážitek pro fanoušky tohoto univerza.

Nenechte si ujít jedinečné slevy a darované bonusy během akce Warhammer Skulls 2024 a odhalte nové světy a příběhy ve vesmíru Warhammeru!

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/warhammer-age-of-sigmar-realms-of-ruin/skulls-sale-2024