Vermintide 2 versus režim úspěšně otestován po velké účasti

Vermintide 2 versus režim úspěšně otestován po velké účasti

Nový versus režim hry Warhammer Vermintide 2 se těší obrovské oblibě, s velkým počtem hráčů během prvního otevřeného alfa testu na Steamu, který probíhal během šestého výročního akce pro oblíbenou kooperativní hru Warhammer. Nový režim přináší klasický asymetrický multiplayer ve stylu her jako Left 4 Dead 2 a Dead Space 2, umožňující hráčům zaujmout role jak Hrdinů, tak Skavenů. Fatshark tým po dřívějším uzavřeném alfa testu říká, že je velmi spokojen s ohlasy hráčů, které pokryly mnohem širší základnu hráčů, tentokrát s DLC postavami a novou mapou.

Podle informací na PCGamesN, tým Fatshark označil tento alfa test za „úspěšný“ a chválí ho za skvělý příspěvek od hráčů. Kromě toho, že se rozšířil na širší hráčskou základnu, byly do něj zahrnuty také DLC postavy a nová mapa, což přineslo ještě více zábavy a rozmanitosti do hry.

Na konci článku najdete odkazy na další zajímavé články na PCGamesN, jako je seznam nejlepších her ze světa Warhammeru a Warhammer 40k nebo nejlepších mečových her pro PC.

FAQ:
1. Jaké jsou klíčové vlastnosti nového versus režimu ve hře Warhammer Vermintide 2?
2. Kde lze tuto hru stáhnout a vyzkoušet ji?
3. Jaké jsou hlavní odlišnosti mezi versus režimem ve hře Warhammer Vermintide 2 a podobnými hrami?

Zdroj: [PCGamesN](https://www.pcgamesn.com/warhammer-vermintide-2/versus-mode-test-feedback)

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/warhammer-vermintide-2/versus-mode-test-feedback