Vysoce kvalitní bojovka Super Dragon Punch Force 3 zdarma!

Vysoce kvalitní bojovka Super Dragon Punch Force 3 zdarma!

Fanoušci bojových her si mohou připít na sklenku, protože se blíží novinka, která je připravena k zahájení akce. Super Dragon Punch Force 3 je nová free-to-play bojová hra inspirovaná nadcházejícím filmem o pomstě s názvem Boy Kills World. Jihoafrické herní studio Talent Digital Art se rozhodlo udělat pokračování fiktivní hry, kterou jste viděli ve skvělém akčním filmu. Místo toho, aby to byla jednoduchá, jednorázová hra, šli až na dno a vytvořili snadno ovladatelnou, ale obtížnou k ovládnutí, 2.5D bojovou hru, která přetéká stylem.

Super Dragon Punch Force 3 slibuje kombinaci vysoké rychlosti, dynamického boje a nádherné grafiky, která vás okamžitě vtáhne do akce. Hra nabídne širokou škálu hratelných postav s unikátními schopnostmi a speciálními útoky, abyste si mohli vybrat svého oblíbeného bojovníka a vyrazit do arény vybojovat si vítězství.

Jak už bylo zmíněno, Super Dragon Punch Force 3 bude k dispozici zdarma, což znamená, že si ho budete moci zahrát bezplatně a třeba si ho vyzkoušet s přáteli online. Hra slibuje hodiny zábavy a napětí, a tak se může stát vaším novým oblíbeným multiplayerovým titulem.

Pokud jste fanouškem bojových her, určitě neotálejte a dejte Super Dragon Punch Force 3 šanci. Užijte si akci, strategii a skvělou grafiku, které tento titul nabízí, a buďte připraveni na nepřetržitý adrenalinový zážitek.

FAQ:
1. Jaké postavy budou ve hře k dispozici?
Ve hře bude k dispozici široký výběr postav s různými schopnostmi a speciálními útoky, abyste si mohli vybrat svou oblíbenou bojovnici nebo bojovníka.

2. Bude hra dostupná na všech platformách?
Ano, Super Dragon Punch Force 3 bude k dispozici na všech hlavních platformách včetně PC, konzolí a mobilních zařízení.

3. Bude ve hře možnost hrát offline?
Ano, kromě online multiplayer módu bude ve hře také možnost hrát offline proti umělé inteligenci nebo s přáteli na jednom zařízení.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/super-dragon-punch-force-3/free-to-play