Vývoj série Commandos pokračuje s novým dílem Origins

Vydavatelství Kalypso Media přináší nadšeným fanouškům další pokračování oblíbené strategické série Commandos. Nový díl s podtitulem Origins byl oficiálně představen již v říjnu loňského roku a nyní se dočkal zbrusu nového gameplay traileru. Tento trailer nám nabízí exkluzivní pohled na alfa verzi hry, kde můžeme obdivovat různorodé prostředí z různých koutů nacisty okupované Evropy.

Jednotlivé mise vás zavedou nejen do evropských měst a vesnic, ale také na exotičtější bojiště severní Afriky. Hlavní roli v gameplayi, podobně jako v předchozích dílech, hraje stealth přístup a s ním spojené diverzní akce v týlu nepřítele. Trailer zároveň ukazuje, jak hráči mohou využívat různé pasti a léčky pro eliminaci protivníků, což přidává na taktické hloubce hry.

Commandos: Origins slibuje být velkolepým návratem ke kořenům série a jeho vydání je plánováno na průběhu letošního roku. Hra vyjde na platformy PC (Steam), PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Příjemným bonusem pro hráče je, že již v den vydání bude hra dostupná v předplatném Xbox/PC Game Pass, což umožní širokému spektru hráčů okusit novinku bez dalších investic.