„Vyzkoušej tento iMac-style all-in-one herní PC s vodním chlazením“

"Vyzkoušej tento iMac-style all-in-one herní PC s vodním chlazením"

V době, kdy se mnoho lidí rozhoduje mezi pořízením iMacu a herního PC, se na trhu objevil zajímavý kousek. Modder Björn Höjing Burle se rozhodl postavit vlastní herní počítač ve stylu iMacu, který nazval iPredator Powder. Tato novinka nabízí vše, co si můžete přát od počítače – a to vše ve formě all-in-one zařízení.

Jeho vytvoření bylo inspirováno žádostí manželky po iMacu a výsledek je skutečně ohromující. Tento herní monitor PC disponuje vlastním hliníkovým šasi a nádherně zakroucenými trubkami pro vodní chlazení. Díky tomuto projektu se modder Björn Höjing Burle stal dalším příkladem kreativity a dovedností v oblasti PC moddingu.

Díky naší rychle rostoucí Facebookové skupině pro stavbu PC jsme mohli vidět mnoho různých úprav a modifikací herních počítačů. Od modifikací stávajících případů až po kompletní stavby základní desky – všechno je možné. A pokud máte také svůj vlastní projekt, můžete ho dokonce zaslat k posouzení.

Pokud vás tento iMac-style all-in-one gaming PC build zaujal, podrobnostmi se můžete dočíst na stránkách PCGamesN. Tato jedinečná kombinace výkonu a estetiky jistě zaujme každého herního nadšence.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/pc-build/imac-all-in-one-gaming-pc