Warhorse Studios oznámí novou hru: Fanoušci v očekávání pokračování Kingdom Come


Warhorse Studios
připravuje novou hru! Více než šest let čekání se zdá být u konce pro české hráče, kteří s napětím sledovali vývoj v pražském herním studiu. Založeno v roce 2011 významnými postavami českého herního průmyslu, Martinem Klímou a Danielem Vávrou, studio Warhorse se proslavilo svým prvním projekt, RPG Kingdom Come: Deliverance. Toto ambiciózní dílo, zasazené do doby na začátku 15. století v Českém království, zaznamenalo po svém vydání v únoru 2018 velký úspěch a následně se dočkalo několika rozšíření a verze pro Nintendo Switch.

Nové naděje se nyní rodí s blížícím se oznámením, které má proběhnout příští čtvrtek 18. dubna ve 20:00 SEČ. Přestože studio zatím nevydalo oficiální potvrzení, spekulace a očekávání fanoušků napovídají, že by se mohlo jednat o pokračování Kingdom Come: Deliverance. Tajemná předzvěst v podobě obrázku postavy na koni již vyvolává řadu teorií o možném obsahu a směřování nové hry.

Záhadné ticho kolem projektu, dlouhé roky vývoje a úspěchy předchozích titulů činí z tohoto nadcházejícího oznámení jednu z nejočekávanějších událostí v české herní komunitě. V příštím týdnu by se tak mělo dozvědět, zda čekání stálo za to a jaké nové dobrodružství nás čeká v historických kulisách Českého království.

Youtube zde: https://www.youtube.com/@WarhorseStudios/featured