Xbox představuje vznášející se ovladač k oslavě Duny: Část 2!

Xbox představuje vznášející se ovladač k oslavě Duny: Část 2!

Společnost Microsoft překvapila fanoušky herní platformy Xbox novinkou, která se jmenuje „první vznášející se ovladač Xboxu na světě“. Tento velmi netradiční ovladač byl vytvořen speciálně na oslavu premiéry filmu Duna 2.

Ovladač je vizuálně velmi atraktivní a působí opravdu skvělým dojmem. Má futuristický design a je vyroben ve stříbrné barvě. Nejzajímavější na něm je ale fakt, že se zdá být schopen vznášet se ve vzduchu. I když to může znít jako sci-fi, Microsoft tvrdí, že vynález speciální technologie toto umožňuje.

Kromě ovladače samotného představil Microsoft také speciální edici konzole Xbox řady S, která je inspirovaná filmem Duna 2. Tato edice je vystředěna kolem temného a tajemného designu, který připomíná atmosféru filmu. Konzole je vyvedena v černo-stříbrné kombinaci barev.

Spolu s tímto překvapením Microsoft zveřejnil FAQ (frequently asked questions), kde odpovídá na ty nejčastější otázky fanoušků. FAQ je strukturované do maximálně tří bodů a poskytuje užitečné informace o vznášejícím se ovladači Xboxu a speciální edici konzole.

Zvýrazněme ještě pár klíčových slov: Duna 2, vznášející se ovladač, Xbox řada S, Microsoft, film.

Tato novinka od společnosti Microsoft zaujme nejen fanoušky her a filmu Duna 2, ale i širokou veřejnost. Vznášející se ovladač a speciální edice konzole jsou zajímavým kouskem technologie, který ukazuje, kam se herní průmysl ubírá a jak jsou výrobci ochotni jít za hranice kreativity a inovací. Doufejme, že se brzy dočkáme dalších takovýchto zajímavých novinek.

Zdroj: https://cz.ign.com/dune-part-two/16807/news/xbox-vytvoril-vznasejici-se-ovladac-na-oslavu-duny-cast-2