XDefiant: Kdy vychází hra pro PC? Časy vydání

XDefiant: Kdy vychází hra pro PC? Časy vydání

Ubisoft připravuje vydání svého nejnovějšího střílečky XDefiant a nyní už víme, kdy se to stane. Pokud se těšíte na tento titul a chcete vědět, kdy ho budete moci vyzkoušet na svém PC, máme pro vás přehled všech časů vydání podle regionů, stejně jako informace o možnosti předstahování hry.

Hra XDefiant vyjde na počítače ve vašem regionu v určitý čas, který si můžete zkontrolovat na webu PCGamesN. Jestliže se chystáte hrát, mějte na paměti, že na různých místech světa může být vydání ve různých časech, takže si raději ověřte, kdy přesně se můžete pustit do akce.

Pokud nevíte, co hrát do té doby, nebo jste jen zvědaví na další podobné hry, mrkněte na další články na webu PCGamesN. Najdete zde informace o vydání dalších her, nejlepších multiplayerových titulech či o nejlepších FPS hrách na trhu.

Pokud máte ještě nějaké otázky ohledně hry XDefiant, můžete se podívat do našeho FAQ, kde najdete odpovědi na nejčastěji kladené dotazy. Třeba se dozvíte něco o herním stylu, dostupných módech či požadavcích na hardware. Ať už se těšíte na vydání této hry nebo jste jen zvědaví, co vše nového nám Ubisoft nabídne, jedno je jisté – nová střílečka je za dveřmi a těšíme se na ní!

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/xdefiant/release-times