XDefiant: Nová Hvězda od Ubisoftu ve Světě Multiplayerových Her

XDefiant od Ubisoftu se stává přímou konkurencí her Call of Duty. Tento multiplayerový live-service je zasazen do světa Tom Clancy’s, kde proti sobě stojí frakce z her Splinter Cell, Division, Far Cry a Ghost Recon.

Za první týden od spuštění předsezóny si hru zahrálo osm milionů unikátních hráčů. Hráči se do hry nahrnuli prakticky okamžitě po vydání, protože za první dvě a půl hodiny už bylo zaznamenáno více než jeden milion unikátních hráčů. 48 hodin po vydání hrálo XDefiant již tři miliony hráčů. Dnes ji hraje současně více než 700 tisíc hráčů. Cílem Ubisoftu bylo dosáhnout pěti milionů hráčů za první měsíc, což se podařilo překonat během pár dní, takže Ubisoft má důvod k oslavě.

Jedná se o další live-service titul této firmy, který dokázal přilákat velký počet hráčů, především díky tomu, že XDefiant je zdarma na všechny platformy. Již na začátku července bude spuštěna oficiální první sezóna, která přinese do hry i prémiový battle pass. XDefiant si můžete stáhnout zdarma na PS Store, Xbox Store nebo Ubisoft Connect na PC.