XDefiant spouští se s neustálými problémy s matchmakingem, Ubisoft zkoumá situaci

XDefiant spouští se s neustálými problémy s matchmakingem, Ubisoft zkoumá situaci

Ubisoft se nedávno rozhodl vstoupit do boje o svět online multiplayer her s novým titulem XDefiant. Bohužel, jak mnoho hráčů již může potvrdit, není jednoduché úspěšně spustit novou online hru. XDefiant se tak připojil k dalším herním titulům, jako je například Diablo 3, které měly při svém spuštění problémy.

Hráči se totiž potýkají s vážnými problémy v oblasti **matchmakingu**. Na rozdíl od některých historických problémů se však do hry lze přihlásit. Problém však spočívá v tom, že je těžké najít někoho, s kým by bylo možné hrát.

Společnost Ubisoft již reagovala na stížnosti hráčů a informovala, že intenzivně pracuje na vyřešení **matchmakingových problémů**. Hráči jsou ale stále nuceni čekat na řešení a doufat, že se situace brzy zlepší.

Pokud se chcete dozvědět více o aktuálním stavu XDefiantu a jeho matchmakingových obtížích, můžete si přečíst plný článek na stránkách **PCGamesN**.

Zajímá vás další informace o nové hře XDefiant? Nebo hledáte tipy na nejlepší multiplayerové hry nebo first-person shootery? Navštivte webové stránky PCGamesN a najděte si hru dle svých preferencí.

**FAQ:**
1. Jaké jsou hlavní problémy hráčů v souvislosti s XDefiantem?
Hráči se potýkají s vážnými **matchmakingovými obtížemi**, které jim brání v plynulém hraní hry s ostatními.
2. Jak reagovala společnost Ubisoft na stížnosti hráčů?
Ubisoft informoval, že intenzivně pracuje na řešení **problémů s matchmaknigem** a snaží se co nejrychleji situaci vyřešit.
3. Kde najdu další informace o XDefiantu a jeho spuštění?
Pro více informací o XDefiantu, jeho spuštění a aktuálních problémech s **matchmakingem** navštivte webové stránky PCGamesN.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/xdefiant/matchmaking-issues-day-one